Grobsol sp. z o.o.

Istniejemy od 1990 roku.

Zawsze wysokiej
jakości produkty
Własna droga dystrybucji
Profesjonalna obsługa odbiorców

Przełom w 1994

Kreatywność i determinacja wspólników sprawiły, że kolejnym krokiem do sukcesu okazało się rozszerzenie zakresu działalności firmy o aktywną dystrybucję produktów. W 1994 roku, jako jedna z pierwszych firm, wybrała model dystrybucji aktywnej i obsługę Klientów przez przedstawicieli handlowych oraz bezpośrednie dostawy do Odbiorców.

AB Centrum SA

Konsekwencją przyjęcia tej strategii było stworzenie nowej, odrębnej jednostki dedykowanej wyłącznie do dystrybucji i obsługi Klienta – AB Centrum S.A (w kolejnych latach AB Centrum S.A. stało się uczestnikiem wielu przekształceń i fuzji znaczących podmiotów na rynku krajowym).

Własna droga dystrybucji

Cztery lata temu podjęta została decyzja o stworzeniu własnej drogi dystrybucji. Pociągnęła ona za sobą szereg przekształceń: od zmiany siedziby firmy, inwestycję w tworzenie sił sprzedażowych, rozbudowę floty samochodowej. Stały dynamiczny rozwój firmy powoduje ciągły wzrost zatrudnienia w naszej firmie, sukcesywne powiększanie powierzchni magazynowej, oraz dalsze poszerzanie asortymentu. Wytrwale pracujemy nad tym aby umacniać naszą pozycję na rynku przez zapewnianie profesjonalnej obsługi naszym Odbiorcom oraz pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całego kraju, a silna konkurencja na rynku stale motywuje nas do podnoszenia jakości świadczonych usług. Obecnie obsługujemy 450 punktów, na które składają się zarówno indywidualni detaliści jak i klienci sieciowi, do których zaliczają się np. Piotr i Paweł. Nasza oferta handlowa liczy blisko 2000 artykułów od ponad 40 dostawców.

Zapraszamy do współpracy